WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
0 531 345 06 59
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular
Çorlu Demir Tesisat hizmetleri hakkında tüm sorularınızın cevaplarına aşağıda ulaşabilirsiniz..
Mutfak tıkanıklığı açarken evimiz batacak mı?
Batmaz bu bizim işimiz bize ulaşın evinizi en az şekilde batırmadan tıkanıklığınızı açalım önder tesisat sizin için en uygun olan şeyleri düşünüp szie en iyi hizmeti sunmak için çaba sarfediyor
Kırmadan dökmeden kaçak tespiti nasıl yapılır ?
kırmadan dökmeden kaçak tespiti termal kamera ve akustik dinleme cihazlarıyla noktasal işlem yapılır işi bilmeyen tesisatçılardan kurtulun önder tesisat alanının uzmanlarındandır . ufak bir kaçak için evinizin duvarlarını fayanslarını komple kırdırmayın bizimle iletişim kurun size en uygun fiyatları sunalım müşteri memnuniyeti bizim için en önemli şeylerden biridir.
Logar tıkanıklığı nasıl açılır ?
Çorlu'de logar tıkanıklığı önder tesisatın benimsediği en önemli olaydır. önder tesisat olarak logarla ilgili bütün işlemleri müsteriye sunabilmek için 7 /24 çalışmaktayız basınçlı su makinesi elektronik klavuzlu makineler ile size profesyonel hizmet sunuyoruz .
Tuvalet Tıkanıklığı nasıl açılır ?
Çorlu de tıkanıklık açma konusunda uzman ekibimiz son derce profesyonel bir şekilde önce tespit edip neden tıkandığını nasıl açılcağını müşterimize anlatarak hemen işlem uygulamaktadır . sıkıntının neden kaynaklandığını müşterimizin içinin rahat etmesi için garanti vererek kaliteli hizmet sunmaktadır. elektronik makineler klavuzlu makine ve basınçlı su ile son derece profesyonel çalışmaktadır.