WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
0 531 345 06 59
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Pimaş Tıkanıklığı Açma | Çorlu Hizmet Tesisat

16 Temmuz 2017
1 kez görüntülendi

Pimaş Tıkanıklığı Açma | Çorlu Hizmet Tesisat

Pimaş Tıkanıklığı Açma İşlemleri İçin Uzmanları Tercih Edin!

Pimaş tıkanıklığı açma süreci ile ilgili bilgi vermeden önce kısaca pimaşın ne olduğuna ve pimaşın neden tıkandığına değinelim.

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş nedir?

Pimaş, halk arasında söylenen tabiriyle kanalizasyona bağlanmış olan atık su gider boruları için kullanılan isimdir. Genellikle tuvalet ve mutfaktaki pimaş boruları tıkanarak, su taşmalarına ve borularda hasarlar oluşmasına neden olur.

Pimaş boruları neden tıkanır?

Tuvaletlere atılan kağıt, pamuk gibi diğer atıklar tuvaletlerin bir süre sonra tıkanmasına sebep olur. Tıpkı tuvaletlerde olduğu gibi lavabolarda ve banyo giderlerinde de pimaş tıkanmaları meydana gelir. Özellikle mutfak pimaşlarında yaşanan tıkanmalar, en sık karşılaşılan problemler arasında yer alır.

Yemek yaparken ya da sonrasında bulaşıkları yıkarken artık yemeklerin lavabo giderini tıkaması, pimaş tıkanıklığına sebep olur. Başlarda pompa yardımı ile pimaş tıkanıklığı açma yöntemine başvurulsa da, bu yöntem aslında sadece geçici tıkanıklıkların giderilmesine olanak sağlar.

Pimaş tıkanıklığı açma yöntemleri hakkında

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş Tıkanıklığı Açmak İçin

Pimaş tıkanıklığı açma işlemleri için sıradan bir tesisatçı tercih ettiğinizde sancılı ve uzun bir tamirat süreci ile karşılaşma ihtimaliniz yüksek olacaktır. Zaman kaybının yanı sıra, gereksiz yere kırıp dökülmüş mutfak ,tuvalet fayans ve yüzeyleri de size ekstra maliyetler çıkartacaktır.

Pimaş tıkanıklığı açma konusunda uzman bir ekip, çok kısa bir zaman içerisinde sorunu gidereceğinden, bu yönde bir tercih sizlere hem zaman kazandırır hem de daha az maliyet yaratır.

Yardım talebiniz üzerine hemen evinize gelen uzman ekip, dedektörler sayesinde tıkanmış olan bölgeyi net olarak tespit eder. Kırma dökme işlemine girişmeden noktasal bulgularla tıkanmış bölgeyi tespit eden ekip, size de kameralar aracılığıyla içeride yaşanan sorunu gösterir.

Tıkanıklığı tespit ettikten sonra, içeriye robot gönderen ekip, süratle pimaş tıkanıklığı açma işlemine başlar. Tıkanmış olan bölgedeki katı hale gelen yağları ve atıkları parçalar, daha sonra kanalizasyona gönderir. Tahmininizden çok daha kısa bir zamanda pimaş tıkanıklığı açma sürecini başarıyla tamamlayan uzman kişiler, size tertemiz bir ev bırakır.

Pimaş tıkanıklığı açma konusunda uzman ekiplere Çorlu Hizmet Tesisat ile ulaşın!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?