WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
0 531 345 06 59
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri Denince Çorlu Hizmet Tesisat

16 Temmuz 2017
1 kez görüntülendi

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri Denince | Çorlu Hizmet Tesisat

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri ve Tespiti

İlerleyen teknolojik gelişmeler sayesinde ev ve işyeri gibi yaşam alanlarımızda oluşan su sızıntılarını herhangi bir yerin kırılmasına gerek kalmadan saptayabilmek amacıyla cihazlar ile su kaçağı tespiti yapılmaktadır.

Kırmadan su kaçağı tamiri

Kırmadan su kaçağı tespiti ile  su kaçakları ve sızıntılar hızlı ve kolay bir şekilde giderilmekte, ayrıca zaman ve iş gücü açısından da tasarruf sağlanmaktadır. Ayrıca bu yöntem ile yapılan su kaçağı tespit ve tamiri ile sorun, diğer yöntemlerin yaratacağı yüksek maliyetten çok daha hesaplı bir şekilde çözülmüş olacaktır.

Gelişen teknolojinin sunduğu bu araçlar ile ev, ofis, okul gibi tüm yaşama alanlarında zaman içerisinde tıkanan ve kaçağa sebep olan pimaş ve boruları açmak için fayans ve mutfak dolaplarına zarar vermeden çözüm bulunabilmekte, arızaların daha büyük sorunlara yol açması hesaplı şekilde önlenmektedir.

Kırmadan su kaçağı tespitinde kullanılan yöntemler nelerdir?

Dinleme cihazı: Hassas bir cihaz kullanarak kaçağın yerini tespit eden en yaygın ve etkili yöntemdir.

Nem ölçer: Üç santimetreye kadar derinlikteki nem ve su miktarını ölçmekte kullanılan bir yöntemdir.

Termal kamera: Genellikle sıcak su tesisatının nereden geçtiğini görmek için kullanılır. Su tesisatının yerini belirledikten sonra kaçağın nokta tespiti için diğer cihazlardan yardım alınır.

Kırmadan su kaçağı tespiti yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz?

Kırmadan su kaçağı tamiri

Kırmadan su kaçağı tamiri

Yeni nesil teknolojinin ürünü bir donanımla su kaçağı tespit ve tamiri yapmak hem zahmet hem de zaman açısından en gerekli yöntemdir.

Bu noktada işinin ehli bir firma seçerken en uygun olanını seçmek ve bu teknik donanımları en yetkin şekilde kullanan uzmanlardan yardım talep etmek sağlıklı bir sonuca ulaşmak için yerinde bir karar olacaktır.

Su kaçağı tamiri

Patlayan bir pimaş ya da tesisat borusunun üstünde yer alan fayans çıkartılır. Pimaşın var ise tıkanıklığı açıldıktan sonra elinizde benzer fayans olması durumunda gelen uzmanlar duvarı ya da gideri kapatma işlemini yapar. Sizin de su tesisat pimaşlarınız anlayamayacağınız şekilde karmaşık döşenmiş ise kesinlikle servisinizden teknolojik aletler ile su kaçağı bulma yöntemini uygulamasını isteyin.

Şunu hatırlatmakta fayda görüyoruz. Sıhhi tesisat problemleri içerisinde su kaçağı, çoğu zaman dairenizi doğrudan etkiler. Problemlerin çözümünde ise profesyonel bir ekip tercih etmeniz hem maliyetlerinizi azaltır hem de sorunların kesin olarak giderilmesinde sizlere zaman kazandırır.

Daireniz içerisindeki sıhhi tesisatlarda sızıntı, tıkanma ve kırılma gibi acil tamirat gerektiren durumlarla karşılaştığınızda,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?