WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
0 531 345 06 59
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Tesisatçı

17 Temmuz 2017
1 kez görüntülendi

Tesisatçı

Tesisatçı bulmak artık çok kolay üstelik Çorlu geneli servis hizmeti veren firmamızda profesyonel cihazlar mevcuttur. Evinizde su kaçağı mı var kameralı sistemler ile yer tespiti yapıyoruz , tuvalet tıkandı su gitmiyor mu kanal açma robotları ile etrafı kirletmeden ve kırmadan tıkanıklığı açıyoruz , petekler iyi ısıtmıyor mu ? petek temizleme ilacı ve tesisat temizleme makinesi ile ilk günkü gibi ısınacaksınız Çözüm Merkezi bir tesisatçıdan beklediğinizin daha fazlası burada.

Profesyonel Tesisat Hizmetlerimiz

  1. Su kaçakları kameralı sistemle arıza tespiti yapılır.
  2. Tuvalet gideri ve diğer gider boruların tıkanması çözümü kanal açma makinesi ile sağlanmaktadır. Eğer sorunu görüntülemek isterseniz kanal görüntüleme kamerası mevcuttur.
  3. İyi ısıtmayan petekler özel kimyasal ve makinelerle basınçlı olarak temizliği sağlanır.

Su sızıntısı genellikle alt komşunun tavanına damla şeklinde görülmektedir. Sıradan tesisatçıarkadaşlar bu kaçağı bulmak için gelişi güzel kırımlar yaparlar ancak sonuç pekte iç açıcı olmaz tüm banyo ve koridorlar kırılmış olur. Tamirat masrafı dışında tadilat masrafları eklenince maliyeti bi hayli ağır olacaktır. Çözüm Merkezi bu konuda yıllar önce yaptığı araştırmaların çıkış sorusu su kaçağı nasıl bulunur ? Kısa araştırma sonucunda Avrupada böyle bir sistemin var olduğunu öğrendik ve bu cihazları edinmeye karar verdik. Cihazlar gerçekten güzel ancak kullanımı konusu gerçekten zaman ve tecrübe gerektiren bir meseledir. Biz su kaçağı tespiti işini 1998 yılından günümüze profesyoellikle sürdürmekteyiz her yeni bir sızıntı oluşumundan yeni tecrübeler edinerek be cihazlarımıza daha gelişmiş sistemler ekleyerek bugünlere gelmiş bulunmaktayız.

Eskiden tıkanıklığı açmak için tesisatçılar ya kırım yapacaklar ya da komple giderleri değiştirmek zorunda kalırlardı şimdi robotlu sistemler ile etrafı kırmaya gerek kalmadan tıkanıklıklar firmamız tarafından kısa süre içinde açılmaktadır. Bu hizmeti kesintisiz olarak Çorlu geneli hizmet vermekteyiz. Yapmanız gereken iletişim bölümünden size en yakın ofisimizi aramaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?