WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
0 531 345 06 59
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Petek Temizleme

17 Temmuz 2017
2 kez görüntülendi

Petek temizleme işlemi makine kullanılarak yapılan işlem olup tesisat ve dairenin büyüklük ve petek sayısına göre işlem saati değişmektedir. Petek temizleme işlemi tesisat tıkanmaları veya peteklerin ısınmaması sonucu kombinin yeteri kadar ısı vermemesi sonucu kış aylarında bu tür sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.Tesisat temizliği ve kombi temizliği işlemi yapılarak tesisatta oluşan çamur kireçleri makine ile temizlenmesini gerçekleştirip tesisatın eski haline gelmesi ve ısınmayan peteklerin yine aynı ısıya tekrar kavuşmaktadır.

Petek temizleme işlemi 2 yılda bir defa yapılması yeterli olup fakat kombi bakım temizliği yıllık olarak yapılması gerekmektedir. Kombi temizliği yapılan evde peteklerin ısınmaması sonucu eteklerin tıkalı olmasının nedenidir. Çünkü kombi ve petekler paralel bir şekilde çalıştıkları için biri temizlenip diğer temizlenmemesi sonucunda tam bir ısı verimi alınamayacağı gibi yapılan işlemin yarım bırakılması gibi bir şey söz konusu olacaktır.

Kalorifer peteklerinin ve kombi temizliğinin yapılması sonrası çalıştırılarak müşteriye ne kadar fark ettiğini sizde görebileceksiniz.Bu işlem hem ısıda yükselme olmasını sağladığı gibi faturalarda da yüzde yirmi bir düşüşü sağlayacaktır.

Merkezi kalorifer sistemlerinde ise kazan dairesinden verilerek yapılan işlem bütün dairelere girmeden tesisat çamurunu kazan dairesinden çamurun alınarak tekrar çalıştırılması işlemi yapılabilmektedir.

Isınma sistemlerinde birçok sistem olduğu için farklı çözümler ile tesisat temizliği yapılarak sağlıklı bir şekilde ısı olmaktadır.

Petek temizliği fiyatları

HİZMET Tesisat petek temizliği fiyatları açısından uygun olup talep ettiği fiyatın karşılığını sonuna kadar vermektedir. Evinizde bulunan petek sayısı da fiyatı arttırabilecek bir faktördür. Genelde belirli bir petek sayısından sonra petek başı ekstra ücretlendirme yapılmaktadır. Peteklerin sayısı kadar cinsleri de fiyatları etkilemektedir. Alüminyum peteklerin temizlenmesi diğer petek türlerine göre daha fazla emek istediği için fiyatları daha yüksek olmaktadır.

Hizmet Tesisat hem petek temizliğinde hem de petek temizliği fiyatlarında müşterileri memnun etmektedir. Yaptığı işi önemseyen bir firma olarak sektördeki yenilikleri takip ediyor, her müşterimiz için en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Petek temizleme işlemi firmamız uzman personelleri tarafından gerçekleşmektedir. Petek temizleme hizmeti ile ilgili detayları öğrenmek veya bizimle çalışmak için bizlere iletişim sayfamızdan yada telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?